Menu
Your Cart

Dulkių siurblys - robotas CECOTEC CONGA 7090 IA 10000 PA WIFI 6400 MAH

Dulkių siurblys - robotas CECOTEC CONGA 7090 IA 10000 PA WIFI 6400 MAH
Dulkių siurblys - robotas CECOTEC CONGA 7090 IA 10000 PA WIFI 6400 MAH
 • Pristatymo terminas: 10 darbo dienų
 • Gamintojas: CECOTEC
 • Modelis: 158294
479,99€
Be PVM: 396,69€

Prekės aprašymas

Sujungimai:
 • GPS
 • WiFi
Programos: 10
Technologijos: iTech Laser 360º
Siurbimas: 10000 Pa
Garso lygis: 64 dB
Programuojamas:
 • 24 valandos
 • 7 dienų
Įkraunama ličio baterija: 6400 mAh
Charakteristikos:
 • Valo po baldais
 • Nustato kliūtis
 • Apsauga nuo kritimo nuo laiptų
 • Valo, siurbia, šluoja ir šveičia grindis

Pakuotės turinys:

 • Šepetys Jalisco
 • Specialus centrinis silikoninis šepetys gyvūnams
 • Daugiafunkcinė talpa
 • Vartotojo vadovas
 • Įkrovimo stovas
 • Nuotolinis valdiklis
 • Savaime išsivalantis šepetėlis x 1
 • Valymas x 2
Pridedama: Srovės adapteris
Suderinamumas:
 • Amazon Alexa
 • Google Assistant
Dirbtinis intelektas: robotas aptinka ir atpažįsta objektus savo dvigubos kameros dėka ir veikia pagal situaciją, pritaikydamas valymo ciklą. APP taip pat rodo aptikto objekto tipą.
Maksimalus tikslumas: Dėl naujoviško dirbtinio intelekto jis maksimaliai padidina valymo tikslumą ir efektyvumą, sukurdamas tikslesnius valymo maršrutus ir artėjančius objektus, kad pašalintų visus nešvarumus. Jis pasiekia sudėtingiausias vietas.
Tvarkykite iki 50 valymo planų naudodami naujovišką RoomPlan 3.0 sistemą, pasirinkdami konkrečias patalpas, kurias norite išvalyti norimu momentu.
Dėl naujoviškos „OnlyOne System“ technologijos robotas siurbia, šveičia ir šluoja vienu metu.
APP Control: Smartphone App: per kurią galite valdyti robotą pasirinkdami valymo režimus, planuodami valymo užduotis, pasirinkdami siurbimo ir šveitimo galios lygius arba tikrindami valymo įrašus.
Jalisco šepetys: šepetys, kuris pašalina smulkiausius nešvarumus. Šio naujo šepečio dėka galėsite išsiurbti mažiausias purvo ir dulkių daleles.
Virtualus žemėlapis: išsaugo žemėlapį ir rodo jį programėlėje.
„VirtualVoice“ technologijos dėka galėsite prijungti savo robotą prie virtualių balso padėjėjų Alexa ir Google Assistant. Galėsite naudoti skirtingas balso komandas, kad pradėtumėte valyti, sustabdytumėte valymą, grąžintumėte robotą į įkrovimo bazę ar net lokalizuotumėte jį per pyptelėjimą.
„BestFriend Care“ sistema su 2 keičiamais šepetėliais, kurie neleidžia susipainioti. Specialus guminis šepetys gyvūnų plaukams pašalinti iš sudėtingų vietų, tokių kaip kilimai ir kilimėliai, ir kitas šepetys, pagamintas iš 2 medžiagų, skirtas visiems paviršiams ir nešvarumams.
Išmani iTech Laser 360 navigacija. Robotas nuskaito ir atvaizduoja jūsų namus per 360 laipsnių atpažinimą. Suplanuoja greičiausią, efektyviausią, organizuotą ir protingiausią kiekvieno jūsų namo kambario valymo maršrutą. Ši naujoviška technologija paverčia jūsų Conga itin protingu robotu.
Interaktyvi MultiMap 3.0 sistema, skirta roboto atmintyje išsaugoti iki 5 skirtingų žemėlapių.
Jis užprogramuotas su iWater sistema su 3 šveitimo režimais, kurie veikia per elektroninį valdymą:
Aukštas, puikiai tinka kruopščiam šveitimui;
Vidutinis, idealiai tinka kasdieniam šveitimui;
Ir žemas, puikiai tinka šiurkščiam valymui. Šių 3 režimų dėka galėsite šluoti bet kokio tipo paviršių.
Jo valymas pagal sritis leidžia pasirinkti kambarius, kuriuos norite valyti. Tai puikus režimas valyti dažniausiai naudojamas patalpas ir tas, kurias reikia giliau valyti.
Nustatykite apribotas zonas su apribojimais, kad užblokuotumėte sritis, kurių nenorite, kad robotas valytų. Robotas puikiai prisitaiko prie visų jūsų valymo reikalavimų.
Pasirinkite taškinį valymą, kad robotas nuvalytų tam tikrą vietą žemėlapyje, kur norite atlikti gilesnį valymą, pavyzdžiui, po lova ar stalu.
„Total Surface 3.0“ technologija, skirta efektyviai išvalyti jūsų namų paviršių. Robotas automatiškai grįžta į įkrovimo bazę, kai išsikrauna akumuliatorius, įkrauna akumuliatorių ir tęsia valymo procesą, kol jį baigs.
10 valymo režimų: automatinis, spiralinis, taškinis, išmanioji sritis, ribota zona, rankinis, gilus valymas, šveitimas, kraštai ir grįžimas namo. 
Optinis jutiklis: dėl savo optinio jutiklio robotas atliks organizuotus ir linijinius valymo maršrutus. Šis jutiklis pagerina roboto padėties nustatymą ir neleidžia jam pasiklysti.
Prieš pradėdamas valyti, suplanuoja visą jūsų namą, išsaugo jį ir ieško greičiausio bei efektyviausio maršruto. Išmanioji technologija, leidžianti tiksliai žinoti, kur ji yra, kur ji praėjo ir kur turi eiti. Jis gali išvalyti tą pačią vietą iki 2 kartų, kad būtų atliktas gilesnis valymas. Peržiūrėkite interaktyvų žemėlapį programėlėje.
Turbo Clean Carpet sistema, kuri įjungia didžiausios galios turbo režimą kilimuose, kad juos būtų galima efektyviai valyti.
Robotas turi šveitimo režimą, su kuriuo dėl savo siūbavimo judesio jis sumaniai šveičia ir šluostės už jus.
Wash4You technologija, skirta vienodai valdyti ir dozuoti vandens lygį ir vandens srautą per elektroninį valdymą. Tiksliai išlaiko šluotą visada drėgną ir leidžia išvalyti platesnes zonas.
Dviejų medžiagų „Twin Floor“ šluota profesionaliam visų tipų paviršių valymui.
Pro All-TimeTable: programuojamas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Taip pat galėsite suplanuoti siurbimo galią ir vandens intensyvumą šveitimo metu.
Brush Pro technologija, kurią sudaro besisukantis pagrindinis šepetys, kuris išvalo visus nešvarumus ir dulkes iš kilimėlių ir kilimų. Dviejų medžiagų šepetys, šereliai ir guminis silikonas pašalina visus nešvarumus.
„OnlySilence“ technologija tyliam valymui, < 64 dB.
Išmaniosios GPSHome sistemos dėka automatiškai grįžta į įkrovimo bazę, kai baigia valyti.
Išvalo orą didelio efektyvumo filtru, galinčiu sulaikyti didelį kiekį alergenų ir dulkių.
Tinka visų tipų grindims ir ploniems kilimams.
Apima didelės talpos „Wet & dry“ baką.
Visiškai prisitaiko prie jūsų namų, valo po baldais, aptinka kliūtis ir neleidžia nukristi nuo laiptų.
Pasirinktinai įsigykite „BestFriend Care“ sistemą su 2 keičiamais šepečiais, kurie apsaugo nuo susipainiojimo. Specialus guminis šepetys gyvūnų plaukams pašalinti iš sudėtingų vietų, tokių kaip kilimai ir kilimėliai, ir kitas šepetys, pagamintas iš 2 medžiagų, skirtas visiems paviršiams ir nešvarumams.

Specifikacija
Dulkių rinktuvo talpa Nenurodyta
Įkrovimo laikas Nenurodyta
Plovimo funkcija Ne
Veikimo laikas įkrovus 4 h
Gamintojo garantija 24 mėn.
Spalva Juoda
Išmatavimai 42 X 13 X 50.5 cm
Svoris 6 kg

Apžvalgos

Rašyti apžvalgą

Norėdami rašyti apžvalgą turite prisijungti arba užsiregistruoti
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku” arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite PRIVATUMO POLITIKOJE.