Menu
Your Cart

Dažniausiai užduodami klausimai

DUK

Paprastai apie 50 W galios šildymo plokštės reikia norint apšildyti vieną kvadratinį metrą. Tokiu būdu galima paskaičiuoti, kokios galios ir kiek šildymo plokščių reiktų. Žinoma reikia atkreipti dėmesį į sienų pertvaras. Jeigu patalpa padalijama pertvaromis, reikės tiek pat ir šildytuvų. Taip pat, jeigu patalpa ne stačiakampio formos, reikės kelių atskirų šildytuvų.

Konvertavus el. energiją į šiluminę, 1 kWh kaina bus apie 0,134 Eur. Tačiau dėl šiluminės energijos perteikimo spinduliavimo būdu, spindulinė šiluma yra ženkliai efektyvesnė už konvekcinę. Tokiu atveju, šildant patalpą 24 val., spinduliniai šildytuvai elektros energija vartos tik 2-8 val. per parą, kuo trumpesnis šildymo laikas paroje, tuo aukštesnė pastato šiluminio efektyvumo klasė, tuo trumpesnį laiką bus įjungtas šildymas, tuo mažesnė priklausomybė nuo lauko temperatūros svyravimų. Vartojimo laiką per parą apsprendžia termoreguliatorius. Dažniausiai senos statybos blokinio, nekampinio buto šildymo išlaidos, skaičiuojant 7 mėn. šildymo sezono trukmę, kambaryje palaikant +21 laipsnį - 1,4-1,6 Eur/1 kv.m. Pavyzdžiui 70 kv.m butas, jeigu el.energijos kaina 1kWh/0,13 Eur, per 7 mėn. sezoną šildymui išleis apie 600 - 700 Eur.

Jeigu planuojate montuoti šildytuvą iki 2,8 m. aukštyje galite rinktis 1500W arba 2000W galios šildytuvą. Montuojant didesniame aukštyje jau reikės didesnės galios šildytuvo. Kokio modelio šildytuvų pirkti, reikėtų rinktis pagal tai kiek kvadratinių metrų plotą norite apšildyti. Skirtingi modeliai skiriasi apšildomu plotu pagal gamintojo rekomendacijas. Savo namų lauko terasai pakaktų ir vieno lauko šildytuvo šalia terasinio stalo. Lauko kavinėje, kurioje staliukai stovi atokiau vienas nuo kito,  jau rekomenduojame rinktis keletą šildytuvų ir montuoti terasoje šachmatiškai.

Patalpose, kurias labai sunku prišildyti, arba prišildžius šiluma gali būti prarandama labai greitai, ypač tinka naudoti infraraudonųjų spindulių šildytuvus. Šie šildytuvai šildo ne orą, o tiesiogiai paviršius, žmones. Darbuotojai dirdami sandėlyje jaus malonią šilumą, lyg šildytų koklinė krosnis nuolat, net atsidarius lauko vartams. Galima šildyti ne visą patalpą, o tik plotus, kuriuose dirba žmonės.

Visi šildytuvai yra reitinguojami, kuo didesnis skaičius prie nurodytos klasės IP, tuo šildytuvas atsparesnis kietosioms dalelėms ir vandeniui.

Mums netgi naudingi infraraudonieji spinduliai. Infraraudonųjų spindulių mes nematome, tačiau jaučiame juos kaip šilumą. Ši šiluma – tai natūraliausia ir saugiausia šildymo forma žemėje, būtina žmogui bei visiems gyviems sutvėrimams pasaulyje. Tačiau infraraudonųjų spindulių energija yra ne tik saugi, bet ir labai naudinga žmogaus organizmui. Šis faktas buvo pastebėtas labai seniai. Kinijoje infraraudonieji spinduliai pradėti naudoti gydymui 5000–3000 m. prieš Kristaus gimimą. 

Stiprus infraraudonųjų spindulių poveikis paremtas tuo, kad jie yra tiksliai pritaikyti žmogaus kūnui ir į audinius prasiskverbia labai giliai (3–7 cm), darydami jiems didžiulį poveikį. Žmogaus kūnas absorbuoja apie 93 proc. jų skleidžiamos šilumos. Kai infraraudonieji spinduliai įsiskverbia per odą į poodinius audinius, jie iš šviesos energijos pavirsta šilumine energija. O ji giliuosiuose audinių sluoksniuose lemia tai, kad pradeda plėstis kraujagyslės ir smulkiosios jų dalys – kapiliarai. Tokiu būdu yra stimuliuojama visa kraujo apykaita, pagreitėja kraujo tėkmė, o kartu ir deguonies pernešimas į audinius. Be to, audiniuose susidariusios šilumos įtakoje atsiveria poros, kūnas ima tartum giliau kvėpuoti, prakaituoti, tokiu būdu per odą atsikratydamas toksinų ir medžiagų apykaitos atliekų – vadinamųjų šlakų, susikaupusių organizme dėl užterštos aplinkos ir nekokybiško maisto. Gydyme naudojama netgi infraraudonųjų spindulių terapija.

Taip, kaitinimo elementai keičiamo po 7000-9000 darbo valandų. Juos galite įsigyti ir pas mus.



Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku” arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite PRIVATUMO POLITIKOJE.